• Головна
  • Новини
    • Дошка оголошень
    • Анонси
  • Навчально-матеріальна база
    • Навчальні кабінети, лабораторії й майстерні
    • Інші приміщення ПТНЗ
    • Техніка
  • Абітурієнту
    • Профорієнтація
    • Документи, необхідні для вступу
    • Документи, необхідні для заселення до гуртожитку
    • Правила прийому до ліцею
  • Центр розвитку кар’єри
  • Галерея фото та відео
    • Фотоматеріали
    • Відеоматеріали
  • Зворотній зв’язок
    • Інтернет-приймальня
    • Поштова адреса та контактна інформація

На допомогу учням та викладачам



Для здобувачів освіти
Корисні посилання на сайти щодо підготовки до ЗНО

ЗНО-клуб. Всеукраїнський портал з підготовки до ЗНО. 50 посилань для підготовки до ЗНО

Як безплатно підготуватися до ЗНО: 6 онлайн-рішень

6 сайтів, де можна безкоштовно та цікаво підготуватися до ЗНО

ЗНО-онлайн. Онлайн-тести зовнішнього оцінювання

Проект iLearn (потребує реєстрації)

Обирай курс підготовки до ЗНО-2022 та бронюй місце завчасно

Онлайн-ресурси для здобувачів освіти ЗП(ПТ)О

СЛЮСАР:

Навчальний посібник «Основи слюсарної справи»

Кухар

Посібник «Карвінг»

Посібник «Кондитерський крем та оздоблення з нього»

Посібник «Приготування страв кухонь (народів світу)»

Посібник «Приготування салат коктейлів»

ТРАНСПОРТНА ГАЛУЗЬ:

«Будова автомобіля»

«Електрообладнання тракторів»

«Правила дорожнього руху»

ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНА ГАЛУЗЬ:

«Електротехніка»

«Основи радіоелектроніки»

 

 Для педагогічних працівників
Онлайн-сервіси для організації освітнього процесу

16 жовтня 2020 року, набуло чинності Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти. Воно розширює можливості для дистанційного навчання здобувачів освіти – як за дистанційною формою здобуття освіти, так і при використанні технологій дистанційного навчання в інших формах здобуття освіти (наказ МОН від 8 вересня 2020 року №1115, зареєстровано в Міністерстві юстиції 28 вересня 2020 року за №941/35224).

Елементи дистанційної системи навчання:

 І. Використання різних форм дистанційної комунікації між учасниками освітнього процесу:

Соціальна мережа Facebook – створюється окрема група (коло, спільнота), на якій учитель розміщує завдання та посилання на навчальні матеріали;

Блоги педагогічних працівників – це вебсайт, який складається із записів, завдань та посилання на навчальні матеріали, званих постами, які відображаються у зворотному хронологічному порядку. Блоги зазвичай дозволяють залишати коментарі та посилання для підвищення інтерактивності.

Електронне листування – надсилання листів (у визначений час), що містять матеріали (тексти, презентації, посилання на відео), завдання до них та терміни їх виконання.

Відеоуроки з використанням YouTube-каналу –  відеозаписи уроків відповідно до  програм навчання.

ІІ. Програми для перевірки знань (тестування):

студія онлайн-освіти для школярів – https://www.ed-era.com/;

гейміфікована платформа для підготовки до ЗНО – https://ilearn.org.ua/;

безкоштовна підготовка до ЗНО – https://besmart.study/;

онлайн-курси для школярів  – https://prometheus.org.ua/.

ІІІ. Хмарні сервіси:

Створення тестів за допомогою Google Forms.

Google Classroom — безкоштовний веб-сервіс створений Google для закладів освіти з метою спрощення створення, поширення і класифікації завдань безпаперовим шляхом. Основна мета сервісу прискорити процес поширення файлів між педагогом та здобувачем освіти.

Google Classroom об’єднує в собі: Google Drive для створення і обміну завданнями, Google Docs, Sheets and Slides для написання, Gmail для спілкування і Google Calendar для розкладу. Здобувачі освіти можуть бути запрошені до класу через приватний код, чи автоматично імпортуватися з офіційного сайту Первомайського професійного ліцею. Мобільні додатки, доступні на iOS і Android, дозволяють користувачам робити фото та прикріпляти їх до завдань, ділитися файлами з інших додатків та мати оффлайн доступ до інформації. Педагог може відстежувати прогрес кожного здобувача освіти, а після оцінки його роботи, педагог може повернути її разом з коментарями.

Microsoft Teams — центр для командної роботи в Office 365 від Microsoft, який інтегрує користувачів, вміст і засоби, необхідні команді для ефективнішої роботи. Застосунок об’єднує все в спільному робочому середовищі, яке містить чат для нарад, файлообмінник та корпоративні програмами. Розроблений для смартфонів, що працюють на платформах Android, iOS, Windows Phone і комп’ютерів з операційною системою Windows 10 S, Windows 7+ або Mac OS X 10.10+.

Платформа для вебінарів Cisco WebEx – це хмарний сервіс для проведення будь-яких web-конференцій, що дозволяє учасникам обмінюватися інформацією в будь-який момент часу з глобального хмарного середовища, в будь-якому місці, використовуючи комп’ютер або мобільні пристрої.

Cisco WebEx забезпечує такими зручними і практичними інструментами для спільної роботи, як: спільний доступ до робочого столу, клавіатури і миші, документам MS Office та інших програмних додатків; відео, чат і обмін особистими повідомленнями; запис web-сесії; голосування; засоби анотації та багато іншого.

Сlass Dojo – це зручний і простий інструмент для оцінки роботи класу в режимі реального часу. За допомогою даного сервісу педагог може швидко і просто оцінювати класну і домашню роботу. Зручний, яскравий, українізований інтерфейс, симпатичні аватари, цікаві для сприймання молоді, можливість роботи, як із стаціонарного комп’ютера так із планшета, чи смартфона.

Classtime – це онлайн-сервіс для миттєвих тестів, які можна проводити як під час уроку, так і давати на домашнє завдання.

Перейшовши у вкладку, ви потрапляєте в робочий кабінет, який спочатку буде порожнім. Натиснувши кнопку «+» у правому верхньому куті, ви можете, додати віртуальний клас. Заповнивши назву групи ви одразу ж отримуєте можливість додавати до неї здобувачів освіти шляхом надсилання згенерованого програмою коду або посилання (на електронну пошту).

У «Google Classroom» можна додати до 250 людей, серед яких здобувачі освіти, батьки, а також інші педагоги.

Viber  — застосунок VoIP для смартфонів, що працюють на платформах Android, BlackBerry OS, iOS, Symbian, Windows Phone, Bada і комп’ютерів з операційною системою Windows, OS X або Linux.

Інтегрується з адресною книгою та авторизується за номером телефону. Дозволяє здійснювати безкоштовні дзвінки (оплата тільки за рахунок інтернет-трафіку) високої якості між смартфонами з встановленим вайбером, а також передавати текстові повідомлення, зображення, відео та аудіо повідомлення.

Zoom забезпечує проведення необмеженої кількості конференцій, зустрічей і вебінарів.

Переваги: Якість відео та аудіо: трансляція відео з роздільною здатністю 720p.
Демонстрація екрану: будь-який учасник може поділитися трансляцією свого екрану. Адміністратор (ведучий) має змогу вибрати декілька учасників для одночасного показу екранів; доступна можливість коментування.

Запис: після зустрічі відео доступне у форматі MP4, аудіо у форматі M4A, також зберігаються текстові повідомлення (чат). Записи можна зберігати як на свій комп’ютер, так і у хмарне сховище Zoom.

Мобільні пристрої: можливість планувати і починати події, надавати доступ до заходу, а також транслювати робочий стіл на мобільних пристроях.

Планування заходів з Outlook і Chrome: можливість за допомогою безкоштовних плагінів створювати події з календарів Outlook і Google. Zoom легко інтегрується в різні системи календарного планування, завдяки чому користувачам простіше координувати один із одним час зустрічі.

Великі події: можливість збільшення кількості учасників до 500.

Хмарне сховище: можливість зберігати відео у хмарі.

Щоб скористатися програмою, її необхідно завантажити. На вебсайті потрібно ввести адресу вашої електронної пошти, на який прийде лист. За посиланням ви перейдете на сторінку реєстрації. Відразу ж можна ввести пошту колег і друзів і запросити їх до відеочату. Далі програма згенерує персональну посилання, перейшовши по ній, сервіс автоматично встановиться на ваш комп’ютер. Інтерфейс досить простий і зручний, значок програми автоматично закріпиться у вашій панелі завдань.

Skype – це безкоштовна для завантаження та проста у використанні програма, яка дає змогу спілкуватися користувачам з усього світу. Мільйони компаній і окремих користувачів за допомогою Skype безкоштовно здійснюють відео- і голосові виклики, проводять конференції, надсилають миттєві повідомлення та обмінюються файлами з іншими користувачами Skype.

Міністерство цифрової трансформації України запустило освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів».

Сайт методиста та викладача фізики Олени ЛУК`ЯНЧИКОВОЇ

Сайт створений за допомогою сервісу Google Sites, – це безплатний сервіс корпорації Google, за допомогою якого можна спілкуватися, працювати й підтримувати зв’язок з іншими користувачами.

Його мета – створити навчально-методичне середовище для педагогічних працівників та здобувачів освіти з фізики. За допомогою відео контенту та теоретичних блоків з контролем ЗУН, здобувачі освіти зможуть самостійно опанувати курс фізики старшої школи, підготуватися до ЗНО з фізики, розширити свої знання поза навчальною програмою та підвищити інтерес до предмета.

Педагогічні працівники отримають добірку навчальних курсів, щодо користування освітніми ресурсами та платформами, ознайомляться з педагогічною пресою та методичними рекомендаціями щодо організації дистанційного навчання, знайдуть корисні посилання на освітні сайти тощо.

Сайт складається із наступних розділів:

  1. Головна
  2. Всеукраїнські учнівські олімпіади
  • Робочі навчальні плани Первомайського професійного ліцею
  1. Розклад занять Первомайського професійного ліцею час карантину
  2. Фотогалерея
  3. Дистанційне навчання з фізики:
  • Здобувачам освіти І курсу
  • Здобувачам освіти ІІ курсу
  • Здобувачам освіти ІІІ курсу
  • Організація дистанційної освіти – виклик сьогодення
  • Оцінювання навчальних досягнень здобувачів в умовах дистанційного навчання
  • Онлайн-інструменти для організації інтерактивного навчання і не тільки
  1. Консультаційний пункт для викладачів
  • Викладачу фізики
  • Викладачу фізичної культури
  • Викладачу української мови та літератури
  • Викладачу математики
  • Викладачу англійської мови
  • Викладачу предмета «Захист України»
  1. Онлайн-опитування
  2. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників
  • Мої досягнення
  • Мої напрацювання
  • Нормативно-правова база
  1. Керівникам
  • Методична робота
  • Педагогічна преса
  • Плани індивідуальної роботи на час карантину
  • Матеріали ІМН
  • ЗНО
  • Підручники
  • Підручники для здобувачів освіти І (ІІ) курсу
  • Підручники для здобувачів освіти ІІ та ІІІ курсу

 

Інформація про навчальний заклад
Коротка історія закладу
Колектив ліцею
Досягнення
Поштова адреса та контактна інформація
ЗНО-2022
Робота з обдарованими учнями
Банк обдарованих учнів
Олімпіади
Конкурси
МАН (Мала академія наук)
Науково-методична робота
Технології дистанційного (змішаного) навчання
Методичні комісії та творчі групи
Методичний кабінет
На допомогу учням та викладачам
Виховна робота
Виховні заходи
Протидія та запобігання булінгу
Самоврядування
Гуртки
Художня самодіяльність
Конкурси
Батькам
Психологічні поради
Охорона праці та БЖД
Освітній процес
Самостійне навчання
Електронні підручники
Розклад занять
Теоретичне навчання
Конкурси фахової майстерності
Контроль навчання учнів
Спортивне життя
Навчально-виробнича робота
Виробниче навчання і практика
Роботи учнів
Бібліотека
Про нас
Бібліотекар інформує
Бібліотечні заходи
Електронні підручники
Корисні сайти для педагогів
Нормативний путівник
Публікації наших педагогів
Публічна інформація
Установчі документи навчального закладу
Накази з основної діяльності
Публічні закупівлі
Річні плани роботи ліцею
Бухгалтерська документація
Інша публічна інформація
Прозорість та інформаційна відкритість (Закон України «Про освіту», ст.30)
Вакансії
Актуальні вакансії
Архів вакансій
Корисні посилання

Календар

Квітень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Untitled-3
Національна дитяча горяча лінія
Untitled-3
f4
Яндекс.Метрика

FLN - розробка і підтримка сайтів. Первомайський професійний ліцей